Bozcaada Turu1

En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

Denize (0) Konumu ve Muhteşem Doğasıyla Güneşin En Güzel Battığı Yerlerden Biri Olan BOZCAA’da Harika bir tatil Sizi Bekliyor 

1. Gün:

Belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimizle gece yolculuğuna başlıyoruz. İzmit Perşembe pazarı 00:00   Gölcük duraklar 00:30 Değirmendere duraklar00:45  Karamürsel otagar 01:00 da hareket edecek olan turumuz    

1.Gün : BURSA – KARACABEY – BANDIRMA – ÇANAKKALE – Yol güzergahı ile  Geyikli İskelesine ulaşıyoruz. Buradan aracımızla feribota binip Antik dönemde İsmi Tenedos olan Bozcaada’ya ulaşıyoruz. Adaya vardığımızda dileyen misafirlerimiz serbest zaman diliminde Kahvaltı yapabilirler(ekstra) serbest zaman sonrası aracımıza binerek Bozcaada merkezden  ayrılarak . Ada’nın etrafından bulunan doğa güzelliklerini gezmeye başlıyoruz . Ayazma plajı , Beylik koyu ,Akvaryum koyu gezilerimiz sonrası otelimize geçerek odalarımıza yerleşiyoruz. Denize ve havuza girebilir Kumsalda Güneşin keyfini çıkartabilirsiniz .Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.(Çapraz Tatil Köyü)


2. Gün:

2.Gün Otelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından tüm gün serbest zaman. Denizin ve plajın keyfini çıkartabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz  Eski Rum (Cumhuriyet) Mahallesini ve Türk (Alaybey) mahallesini gezebilir ,  alışveriş yapabilir , Bozcaada’nın meşhur reçellerini ve kurabiyelerini alabilir aynı zamanda Bozcaada üzümlerinden üretilen şaraplarından tadına bakabilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.(Çapraz Tatil Köyü)


3. Gün:

3.Gün Otelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından tüm gün serbest zaman. Denizin ve plajın keyfini çıkartabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz  Eski Rum (Cumhuriyet) Mahallesini ve Türk (Alaybey) mahallesini gezebilir ,  alışveriş yapabilir , Bozcaada’nın meşhur reçellerini ve kurabiyelerini alabilir aynı zamanda Bozcaada üzümlerinden üretilen şaraplarından tadına bakabilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.(Çapraz Tatil Köyü)


4. Gün:

4.Gün Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrası aracımıza binerek merkeze hareket ediyoruz ve sizlere alışveriş molası vererek rehberimizin belirtmiş olduğu saat ve zamanda feribottaki yerimizi alarak geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz dönüş yolunda BANDIRMA Gezimiz için mola veriyor ve akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakıyoruz. bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 3 gece otel konaklaması
 • Sabah Akşam Açık Büfe yemekleri
 • Lüx Otobüs ile ulaşım
 • Araç içi ikramlar Sıcak- Soğuk
 • Rehberlik hizmetİ
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
 • Tüm Öğle yemekleri 
 • Alkollü ve Alkolsüz içecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Otelde yer alan minibar ve ekstra harcamalar 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Bozcaada Turu1 Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri