Ege Köyleri Turu

En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

EGE KÖYLERİ / AKYAKA TURU

BELEN KAHVESİ / AZMAK ÇAYI / AKYAKA / MARMARİS / SELİMİYE / KIZ KUMU / GÜZEL KÖY

 

Ege'yi Bizimle Keşfedin

                                             #keşfetmekiçingidelim

1. Gün:

Belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimizle gece yolculuğuna başlıyoruz. İzmit Perşembe pazarı 20:00   Gölcük duraklar 20:30 Değirmendere duraklar 20:45  Karamürsel otagar 21:00 da hareket edecek olan turumuz  Bursa – Balıkesir – Manisa – İzmir   yol güzergahı ile

1.Gün: Sabah saatlerinde kahvaltı molamız (ekstra) sonrası Çine baraj gölünü seyrederek Muğla-Yatağan yoluyla, çam ve zeytin ağaçları arasında keyifli bir yolculukla Gevenes Köyü (Çaybükü) içinden geçip Belen Kahvesine ulaşıyoruz. Ormancı türküsü eşliğinde (Çıktım belen kahvesine baktım ovaya…) yemyeşil ovayı seyrederek kahvelerimi içmenin tadı ayrı bir keyif olacak. Buradaki müze evini ziyaret edip rehberimizden öyküsünü dinliyoruz. Bu güzel ortamdan ayrılıp, Sakar geçidinden inerken Gökova Körfezi’nin muhteşem manzarasını seyrederek, Sakar dağı eteklerine yaslanmış 2011 yılında cittaslow (sakin şehir) seçilmiş, mavi bayraklı denizi, Azmak deresi, Nail Çakırhan tipi konaklarıyla ünlü Akkaya ya varıyoruz. Arzu eden konuklarımızla sualtı flora ve faunası bakımından Türkiye’nin en zengin çayı olan Azmak Çay’ındaki tekne turumuzu(Ekstra) yapıyoruz. Suyun berraklığıyla, sualtındakı eşsiz güzellikteki zenginlikleri gördüğümüz, belleklerimizde iz bırakan tekne turumuz sonrası öğle yemeğimizi (ekstra) alıp doğa ile iç içe olan otelimize yerleşiyoruz. Arzu eden konuklarımız  deniz ve havuzlardan faydalanabilir Konaklama otelimizde (Yücelen Hotel)


2. Gün:

2.GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kuş sesleri, çiçek kokularıyla iç içe doğa ile baş başa açık büfe kahvaltımız sonrası  otelimizden ayrılarak gezimize  Orhaniye, Kızkumu, Turgut köylerini seyrederek yeşil ve ege mavisinin farklı tonlarını deneyimleyen bakir cennet kıyılarından Hisarönü körfezinin incilerinden Selimiye köyüne ulaşıyoruz.  Hydas antik kenti yakınına kurulmuş, eski ismi Losta olan daha sonra Kızılköy ismi ile bilinen Selimiye sahilinde dolaşıyor  sakinlik, huzur dolu saatler sonrası  istemeyerek buradan ayrılıp tarihte Phykos ismiyle bilinen tarihçi Heredotun“dünyanın en güzel gökyüzüne sahip ülkesi” dediği Marmaris’e hareket ediyoruz. Serbest saatimizde dileyen konuklarımız Marmaris’in otantik kapalı çarşılarında dolaşabilir, alışverişlerini yapabilirler belirtilen zaman ve buluşma yerinde toplanarak Akyaka da bulunan otelimize hareket ediyoruz dileyen misafirlerimiz deniz ve havuzdan yararlanabilirler.Konaklama (Yücelen Hotel)


3. Gün:

3.Gün: Sabah otelimizde alacağımız kuş sesleri, çiçek kokularıyla iç içe doğa ile baş başa açık büfe kahvaltımız sonrası  otelimizden ayrılarak (Ekstra) Bizi bekleyen teknemize doğru yola çıkıyoruz sırasıyla Sedir Adası İnce kum Plajı Lacivert koy su altı mağaraları turlarımızı yapıyoruz ve  koylarda yüzme molaları veriyoruz Gün sonunda otelimize dönüyoruz Akşam yemeği ve konaklama otelimizde (Yücelen Hotel )


4. Gün:

4.Gün: Otelimizde alacağımız Açık büfe kahvaltı sonrası geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 3 Gece oda kahvaltı Otel Konaklaması
 • Uniteam tur Rehberlik Hizmeti
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Araç içi Sıcak ve  Soğuk İkramlar 
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
 • Tüm Öğle yemekleri ve Akşam yemekleri
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Geziler
 • Müze Ören Yeri Girişleri
 • Otelde yer alan minibar ve ekstra harcamalar 
 • Akyaka tekne turu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Ege Köyleri Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri