Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gökçeada - Bozcaada Turu

1 Gece 2 Gün Konaklamalı

Sabah ve Akşam Yemekleri

Gökçeada Feribot Ücreti dahil

Rehber Eşliğinde Geziler

 

#keşfetmekiçingidelim

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İzmit Perşembe Pazarı-Gölcük duraklar-Değirmendere duraklar-Karamürsel otogar-Yalova Ramada Otel Önü
Tur Hareket Tarihleri:
26 Temmuz

Tur Programı

 • 1. Gün

  Zeytinli Köyü  -  Dereköy - Tepeköy

  Belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimizle gece yolculuğuna başlıyoruz. İzmit Perşembe pazarı 00:00  Gölcük duraklar 00:30 Değirmendere duraklar 00:45  Karamürsel otagar 01:00  Yalova Ramada Otel önü 01:20 de hareket edecek olan turumuz   Bursa – Bandırma-Gelibolu yol güzergahı ile  Yolda vereceğimiz molaların ardından  sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine ulaşıyoruz.Aracımızla ilk feribota binip bozulmamış doğası huzurlu atmosferi ile Türkiye'nin en büyük adası olan Gökçeadaya ulaşıyoruz. Adadaki ilk durağımız Bir tepenin yamacında, zeytin ağaçları arasında kurulmuş, daha çok Rum vatandaşlarımızın yaşadığı şirin bir köy olan dibek kahvesi ve tadı damaklarda kalan sakızlı muhallebisiyle meşhur Zeytinliköy. Gezilerimizi tamamladıktan ve serbest zamanımız sonrası İki Rum köyünü gezmek için hareket ediyoruzİlk olarak neredeyse  tamamı terk edilmiş 1950 haneli, içinde sineması ve iki kilisesi olan, eskiden Türkiye`nin en büyük köyü ünvanına sahip olan Dereköy`ü gezimizi yapıyır ve ardından koruma altındaki bir diğer Rum köyü olan Tepeköy`e giderek köyü geziyor ve Semadirek Adası`na karşı manzara seyri yapıyor ve bol bol fotoğraf çekiyoruz .Dileyen misafirlerimiz meşhur Barba Yorgo şaraplarından satın alabilirler.Serbest zaman sonrası Gökçeadaya veda edip Ecabat feribotu ile Çanakkale'ye ulaşıyoruz.Otelimize yerleşiyoruz akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

   

  Yeme  İçme  Bilgileri:

  Sabah Kahvaltısı :Mola verilen dinlenme tesisinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

  Öğlen Yemeği: Gökçeada merkezinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildi

 • 2. Gün

  Bozcaada - Bozcaada Kalesi - Rum Mahallesi - Meryem Ana Klisesi - Rüzgar Gülleri  - Geri Dönüş Yolculuğu

  Otelimizde alacağımız  açık büfe kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyor  Geyikli İskelesine ulaşıyor ve . 10:00 Feribotuna binip 30 dakika sürecek yolculuğumuz ile  Antik dönemde İsmi Tenedos olan Bozcaada’ya ulaşıyoruz. Adaya vardığımızda dileyen misafirlerimiz serbest zaman diliminde Kahvaltı yapabilirler(ekstra) serbest zaman sonrası sırasıyla  Bozcaada Kalesi - Rum Mahallesi - Meryem Ana Klisesi - Bozcaada Müzesi - Rüzgar Gülleri gezilerimizi yapıyoruz.Gezilerimiz sonrası  alışveriş molası vererek rehberimizin belirtmiş olduğu saattte  feribottaki yerimizi alıp Bozcaada'ya veda ediyoruz .Geyikli iskelesini ulaştığımızda bizi bekleyen aracımıza binip geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz.Yoldaki molalarımız ile birlikte akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz     

   

  Yeme  İçme  Bilgileri:

  Sabah Kahvaltısı :Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir

  Öğlen Yemeği: Bozcaada merkezinde  Serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

  Akşam Yemeği : Mola verilen dinlenme tesisinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Ek Bilgiler

Gezi Süresi  2 Gece 3 Gün olup 1 Gece otel konaklamalıdır
* Paket fiyatlarımız otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
* Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standarthalfelarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
* Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
* Program zamanlamasında (Gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sıralamasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
* Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Uniteam tur  kesinlikle sorumlu değildir.
*Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 10 gün öncesine kadar Uniteam tur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. 
* Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.
Müzekart ve müze ören yeri girişleri (Belediye ve Özel İşletmeler dâhil) tur ücretine dahil değildir. Tüm girişler misafirlerimiz tarafından ödenir.

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  26.07.2024Müsait3.600,00 TL4.300,00 TL3.600,00 TL0 - 5 Yaş Ücretsiz
  6 - 6 Yaş 1.500,00 TL
  7 - 12 Yaş 2.600,00 TL
  0 - 5 Yaş Ücretsiz
  6 - 6 Yaş 1.500,00 TL
  7 - 12 Yaş 2.600,00 TL
  Taksitler »

Benzer Turlar

Midilli Adası Turu

Midilli Adası - PLOMARİ - UZO FABRİKASI - Yunan Sırtaki Gecesi - Petra- Molivos- Mandamados - Thermi - Midilli Merkezi - Gera - Agıasos

Otobüs ve Feribot 2 Gece 3 Gün
 • 16.08.2024
 • 295,00 EUR

Midilli Adası Turu

Midilli Adası - PLOMARİ - UZO FABRİKASI - Yunan Sırtaki Gecesi - Petra- Molivos- Mandamados - Thermi - Midilli Merkezi - Gera - Agıasos

Otobüs ve Feribot 2 Gece 3 Gün
 • 13.09.2024
 • 295,00 EUR

Midilli Adası Turu

Midilli Adası - PLOMARİ - UZO FABRİKASI - Yunan Sırtaki Gecesi - Petra- Molivos- Mandamados - Thermi - Midilli Merkezi - Gera - Agıasos

Otobüs ve Feribot 2 Gece 3 Gün
 • 06.09.2024
 • 295,00 EUR
 • 26.07.2024
 • 12.500,00 TL