İstanbul Kültür Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

İSTANBUL KÜLTÜR TURU

ÜSKÜDAR - KUZGUNCUK-BEYLERBEYİ-BEYLERBEYİ SARAYI- BOĞAZDA TEKNE TURU

REHBER EŞLİĞİNDE ÇEVRE GEZİLERİ

Kız Kulesi - Kuşkonmaz Camii - Mihribah Sultan Camii - Üsküdar Çarşısı  - Kuzguncuk İskelesi - İcadiye - Beth Yaakov Sinagogu - Kızguncuk Camii  -Surp Krikor Ermeni Klisesi - Ekmek Teknesi - Perhan Abla Sokağı - Cumbalı Osmanlı Evleri - Hagios Panteleimon Klisesi - Cemil Molla Köşkü  - Beylerbeyi Sokakları - Beylerbeyi Sarayı - Boğazda Tekne Turu

06 Ağustos Cumartesi Sabahı Hareketli

 

#keşfetmekiçingidelim

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  İstanbul Kültür Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Gezi Süresi  Günübirliktir
  * Turumuz; rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım,  çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
  * Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
  * Program zamanlamasında (Gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sıralamasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
  * Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Uniteam tur  kesinlikle sorumlu değildir.
  *Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 10 gün öncesine kadar Uniteam tur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. 
  * Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.
  Müzekart ve müze ören yeri girişleri (Belediye ve Özel İşletmeler dâhil) tur ücretine dahil değildir. Tüm girişler misafirlerimiz tarafından ödenir.

  İptal Şartları

  Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 5 gün öncesine kadar Uniteam tur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. 


  Vize Bilgileri