Karadeniz Turu

En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

KARADENİZ TURU

SAMSUN - ORDU - GİRESUN - TRABZON - RİZE - AYDER YAYLASI - UZUN GÖL - BATUM Ve dahası..

5 Gece 6 Gün Konaklamalı

Otellerde Sabah ve Akşam Yemekleri

Rehber Eşliğinde Çevre Gezileri

Samsun Gazi Müzesi - Onur Anıtı - Bandırma Vapuru - Fatsa - Ordu – Boztepe - Giresun-Tirebolu- Akçaabat -Trabzon - Atatürk Köşkü - Rize – Hopa - Batum - Virginmary Kilisesi - Avrupa Meydanı - Astronomik Saat - Piazza Meydanı - Batum Bulvarı - Ali ve Nino heykeli - Alfabe Kulesi - Ters Restorant - Fırtına Deresi - Ayder Yaylası - Fırtına Deresi- Taşkemerli Köprü - Uzungöl - Hamsiköy- Zigana Dağı - Zigana Dağı -Torul - Karaca Mağarası - Giresun - Fatsa

Yeşil'in her tonunu bulabileceğiniz Doğu Karadeniz bölgesini bizimle keşfetmeye ne dersiniz?

#keşfetmekiçingidelim

1. Gün:

Samsun Gazi Müzesi - Onur Anıtı - Bandırma Vapuru - Fatsa - Ordu - Boztepe

Belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimizle gece yolculuğuna başlıyoruz.Yalova Ramada Otel Önü 20:30 Karamürsel otogar  21:00  Değirmendere duraklar 21:20 Gölcük duraklar 21:30 İzmit Perşembe pazarı 21:45 de hareket edecek olan turumuz  Bolu – Gerede – Tosya -  Osmancık yol güzergahı ile Osmancıkta alacağımız Serbest kahvaltı(ekstra) sonrasında  sabah saatlerinde Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da milli mücadeleyi başlatmak üzere ilk adımı attığı yer olarak tarihimizdeki önemli yerini alan  Samsun Şehrine ulaşıyoruz. Gezimize sırasıyle Gazi Müzesi, Atatürk anıtı, temsili Bandırma gemisi gezilerimizin ardından Terme ilçesinde Ulusoy tesislerinde serbest öğle yemeği(ekstra) ardından  Ordu'ya doğru hareket ediyoruz  denizden 530 metre yükseklikte şehrin manzarasını teleferik ile veya tepede yer alan tesisler sayesinde izleyebileceğiniz Boztepeye Çıkıyoruz ve ardından ilk günün yorgunluğunu atmak içi siz değerli misafirlerimizle Fatsa da bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde 

 

Yeme  İçme  Bilgileri:

Sabah Kahvaltısı :Mola verilen dinlenme tesisinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Öğlen Yemeği: Samsun Terme'de serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir

2. Gün:

Giresun-Tirebolu- Akçaabat -Trabzon - Atatürk Köşkü - Rize - Hopa

Otelde alacağımız Açık büfe Sabah kahvaltımızın ardından 4000 yıllık tarihi ve birçok imparatorluğa ev sahipliği yapmış Anadolu'nun en eski ticaret liman kentlerinden olan Trabzon Şehrine doğru hareket ediyoruz yolumuzun üzerinde Giresun Trebolu ilçesinde Tarihi Trebolu kalesini ziyaret ediyoruz ve yorgunluğumuzu atmak ve dinlenmek için kale altında çay molası belirtilen saatte Öğle yemeği için (ekstra)  meşhur Akçaabat köftecisi Nihat Ustada Öğle yemeğimizi alıyoruz daha sonra Trabzon'un  zirvesinde bulunan Avrupa ve Batı Rönesans mimarisinin etkilerini taşıyan ve gösterişli Avrupa simgeleri kullanılan Atatürk'ün bütün Mal varlığını  canından çok sevdiği Türk ulusuna armağan etme kararını aldığı Atatürk köşkünü ziyaret edip Trabzon Şehrine kuş bakışı bakıyoruz ve bol bol fotoğraf çekiyoruz ve anı biriktiriyoruz ardından Trabzonun Bıçaklarıyla ünlü Sürmene ilçesine doğru hareket ediyoruz ilk olarak sürmene bıçak Şatış mağzasını ziyaret ediyoruz dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler daha sonrasında çay  yapılışını seyrederek ve taze çayın lezzetini tadabilmek için (İki çay Fabrikasını) ziyaret ediyoruz dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilir ardından Günün yorgunluğunu atmak için Rize şehir merkezinden geçerek Artvinin Hopa ilçesine doğru hareket ediyoruz  akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Yeme  İçme  Bilgileri:

Sabah Kahvaltısı :Otelimizde açık büfe şeklinde alınacak olup tur ücretine dahildir

Öğlen Yemeği: Köfteci Nihat usta restoranında alınacaktır(Ekstra)

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir


 

3. Gün:

Batum - Virginmary Kilisesi - Avrupa Meydanı - Astronomik Saat - Piazza Meydanı - Batum Bulvarı - Ali ve Nino heykeli - Alfabe Kulesi - Ters Restorant - Fırtına Deresi - Ayder Yaylası

Otelde alacağımız Açık büfe Sabah kahvaltımızın ardından Erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. 20 km yolculuğumuz sonrası sarp sınır kapısına ulaşıyoruz.Grupça kapıdaki işlemlerimiz sonrası  bizleri bekleyen otobüsümüze binerek siz değerli misafirlerimiz ile Batum şehrini tanıyoruz,Virginmary Kilisesi Avrupa meydanı,Astronomik saat, Piazza Meydanı,Batum bulvarı,Ali ve Nino heykeli,Alfabe kulesi,Ters restorant, sahil şeridi ve plajlar Buradaki fotoğraf molamızın ardından  Sarp sınır kapısına dönüş yapıyoruz Ülkemize geçiş ve ardından Hopa ilçesinde serbest yemek molası (ekstra) ardından fırtına vadisi boyunca ilerleyip Deniz seviyesinden 1.350 metre yükseklikte yer alan Türlü çiçeklerden elde edilen balı ve şifalı kaplıcası ile sırtını Kaçkar dağlarına dayamış cennet görünümünde harika bir doğaya sahip olan yeşilin her renginin mevcut olduğu  Ayder yaylasına çıkıyoruz akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Yeme  İçme  Bilgileri:

Sabah Kahvaltısı :Otelimizde açık büfe şeklinde alınacak olup tur ücretine dahildir

Öğlen Yemeği: Hopa'da serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir

4. Gün:

Gün Boyu Ayder Yaylası Serbest Zaman

Otelimizde alacağımız Açık büfe kahvaltı sonrası Gün boyu Ayder yaylası serbest zaman dilediğiniz gibi çevre gezileri yapabilirsiniz Karadeniz yöresine özel yemekleri tadabilir yayla içindeki yürüyüş parkurlarında gezebilir hamama gidebilir ve bol bol doğa fotoğrafı çekebilirsiniz .Dileyen misafirlerimiz (ekstra) olarak düzenlenecek Tura Zilkale,Palovit Şelalesi,Timisvat taş kemerli köprü ve Yayla turlarına katılabililir.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

 

Yeme  İçme  Bilgileri:

Sabah Kahvaltısı :Otelimizde açık büfe şeklinde alınacak olup tur ücretine dahildir

Öğlen Yemeği: Ayder Yaylasında serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir

5. Gün:

Fırtına Deresi- Taşkemerli Köprü - Uzungöl - Hamsiköy- Zigana Dağı

Otelimizde alacağımız açık büfe Sabah kahvaltımızın ardından Otelimizden ve Ayder yaylasından  ayrılıyoruz.ve yolumuzun üzerinde Fırtına deresi üzerinde bulunan tarihi taş kemerli köprü (hala kale köprüsü) üzerinde fotoğraf molası ardından Rize nin Gündoğdu ilçesinde bulunan  Meşhur Rize Bez atölyesi'ne uğruyoruz burada hem Rize bezinin yapılışını hemde yöresel kıyafetleri görüp satın alabilirsiniz. Buradaki zamanımız dolduktan sonra Trabzon da bulunan deniz seviyesinden yaklaşık 1090m yükseklikte bulunan ve Ülkemizin yağmur ormanları olarak bilinen Kaçkar ve Soğanlı sıra dağları arasına saklanmış doğa harikası Uzungöl e  hareket ediyoruz serbest zaman ve öğle yemeği (Ektra) molamızın ardından Zigana dağlarına doğru hareket ediyoruz  yolumuzun üzerinde bulunan Sütlacı ile meşhur Hamsiköyde sütlaç molası(ekstra) vererek Zigana dağında bulunan Otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

 

Yeme  İçme  Bilgileri:

Sabah Kahvaltısı :Otelimizde açık büfe şeklinde alınacak olup tur ücretine dahildir

Öğlen Yemeği: Uzungöl'de serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir

 
6. Gün:

 Zigana Dağı -Torul - Giresun - Geri Dönüş Yolculuğu

Otelde alacağımız açık büfe Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz.İlk durağımız Pestili ile meşhur Gümüşhane Torul  ilçesindeki Kral Park tesislerinde Pestil ve Kömenin tadına bakıp dileyen misafirlerimiz  pestil köme pekmez alışverişi yapabilir. Serbest zaman ardından  Harşit çayını izleyerek Kürtün ve Özkürtün ilçelerinden geçerek  Giresun şehrine ulaşıyoruz  serbest zaman dileyen misafirlerimiz öğle yemeği yiyebilir fındık alışverişi yapabilirsiniz  ardından belirtilen saat ve yerde buluşarak geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Samsun- Osmancık - Gerede - Bolu - Adapazarı yol güzergahı ve yolda vereceğimiz molalar ardından akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.

 

Yeme  İçme  Bilgileri:

Sabah Kahvaltısı :Otelimizde açık büfe şeklinde alınacak olup tur ücretine dahildir

Öğlen Yemeği Giresun Şehir Merkezinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Akşam Yemeği:Mola verilen dinlenme tesisinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 12 Ağustos

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  12.08.20223.500,00 TL4.800,00 TL 3.500,00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 6 Yaş 1.400,00 TL
  7 - 12 Yaş 2.800,00 TL
  0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 6 Yaş 1.400,00 TL
  7 - 12 Yaş 2.800,00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  Karadeniz Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Gezi Süresi  6 Gece 7 Gün olup 5 Gece otel konaklamalıdır
  * Paket fiyatlarımız otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  * Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
   Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standarthalfelarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
  * Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
  * Program zamanlamasında (Gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sıralamasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
  * Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Uniteam tur  kesinlikle sorumlu değildir.
  *Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 10 gün öncesine kadar Uniteam tur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. 
  * Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.
  Müzekart ve müze ören yeri girişleri (Belediye ve Özel İşletmeler dâhil) tur ücretine dahil değildir. Tüm girişler misafirlerimiz tarafından ödenir.

  İptal Şartları

  Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 10 gün öncesine kadar Uniteam tur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.


  Vize Bilgileri