Mandalina festivali turları 1 Gece Çeşme konaklamalı.sabah ve akşam yemekleri,rehber eşliğinde geziler dahi.Sizde Seferihisar mandalina festivalinde yerinizi almak için acele edin .Kocaeli ve Yalova çıkışlı turlar hakkında bilgi için bizi arayabilirsiniz

Mandalina Festivali

En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

SEFERİHİSAR MANDALİNA FESTİVALİ TURU

İZMİR - URLA - ÇEŞME - SEFERİHİSAR- SIĞACIK

1 Gece 2 Gün Çeşme Konaklamalı

Sabah ve Akşam Yemekleri

Rehber Eşliğinde Geziler

 

#keşfetmekiçingidelim

 

1. Gün:

İzmir - Saat Kulesi - Konak Meydanı - Tarihi Kemeraltı Çarşısı - Konak Pier - Tarihi Asansör - Urla Çeşme -  Çeşme Kalesi - Kervan Saray

Değerli Misafirlerimiz Belirtilen kalkış noktalarından İzmit Perşembe pazarı 23:00 Gölcük Duraklar 23:20  Değirmendere duraklar 23:30 Karamürsel  00:00 Yalova Ramada Otel Önü 00:30 de hareket edecek olan turumuz.Bursa.Susurlu.Balıkesir,Manisa yol güzergahı ile yolda alacağımız Molalar ile birlikte sabah saatlerinde  8.500 yıllık geçmişiyle, ev sahipliği yaptığı 32 uygarlığın bıraktığı mirasla, bereketli topraklarıyla, yılda 300 gün güneşiyle, 629 km’lik kıyı şeridiyle, mavinin her tonunu sunan deniziyle Türkiye’nin 3’üncü büyük kenti  Ege’nin İncisi olan İzmir'e ulaşıyoruz.Bizleri bekleyen rehberimiz eşliğinde sırasıyla Saat Kulesi, Konak Meydanı, Tarihi Kemeraltı Çarşısı, Konak Pier, Tarihi Asansör, gezilerimizi yapıp Serbest öğlen yemeği molamızın(Ekstra) ardından. Yemyeşil ormanlarla kucaklaşan pırıl pırıl denizi, üzüm bağlarının süslediği köyleri, bakir doğası ve sıcacık insanları.‘Susuz Yaz’ın, ‘Tütün Zamanı’nın yaratıcısı Necati Cumalı’nın, Nobel ödüllü Şair Yorgo Seferis’in, sanatçı Tanju Okan’ın vazgeçemediği,Urla'ya hareket ediyoruz.Buradaki gezilerimizi tamamlayıp Serbest zamanımız sonrası  tarihteki 12 İon kolonisinden biri olan ve antik dönemdeki ismi Erythrai olan Çeşme'ye hareket ediyoruz rehberimizin anlatımıyla 1508 yılında ll. Beyazıt’ın yaptırmış olduğu muhteşem deniz manzaralı Çeşme Kalesi'ni dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan günümüzde de otel olarak hizmet veren Kervan Saray’ı görüyoruz.Sonrası Çeşme meydanında serbest zaman belirtilen saatte buluşuyoruz ve günün yorgunluğunu atmak ve dinlenmek için Çeşmede bulunan otelimize yerleşiyoruz.akşam yemeği ve konaklama otelimizde

Yeme  İçme  Bilgileri:

Öğlen Yemeği: İzmirde serbest olarak alınacaktır (Ekstra)

Akşam Yemeği : Otelimizde Set menü şeklinde alınacaktır tur ücretine dahildir

2. Gün:

Seferihisar Mandalina Festivali - Sığacık - Geri Dönüş Yolculuğu

Değerli Misafirlerimiz Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Otelimize veda ediyor.Dünya'nın en iyi Satsuma cinsi mandalinaların yetiştiği Seferihisar'a doğru hareket ediyoruz.Sokak etkinlikleri, kortej yürüyüşü, müzik dinletileri ve dans yarışmalarının düzenleneceğini renkli görüntülerin bizi beklediği  Bu yıl 21.si düzenlenen Mandalina Festivaline şenliğine katılıyoruz.Serbest zamınımız sonrası.Deniz kokan mahallesi,tarihi kalesi, el emeği ürünlerin satıldığı yerel üretici pazarı, kale içindeki şirin ev pansiyonları, leziz deniz ürünlerinin servis edildiği restoranları, masmavi denizi ve plajları ile Ege Bölgesi’nin en güzel Şehirlerinden Sakin Şehir (Citta Slow) Sığacığa ulaşıyoruz.Serbest Zaman dileyen misafirlerimiz Halden mal girişinin yasak olduğu pazar yerinde yalnızca çevre köylerde üretim yapan üreticinin getirdiği ürünlerin satıldığı .Seferihisar köylerinde üretilen sebze, meyve ve Ege otları, Kaleiçi’nde yaşayan kadınların hazırladığı yiyecek ve içeceklerin satışının yapıldığı Sığacık Üretici pazarınında organik ürünlerin tadına bakabilir alışveriş yapabilirsiniz.Serbest zaman sonrası  geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakıyoruz. bir sonraki Gezimizde  görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

Yeme  İçme  Bilgileri:

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık büfe şeklinde alınacaktır tur ücretine dahildir

Öğlen Yemeği : Urla da Serbest olarak alınacaktır

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 03 Aralık

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  03.12.2021570,00 TL670,00 TL 570,00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 6 Yaş 350,00 TL
  7 - 12 Yaş 570,00 TL
  0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 12 Yaş 570,00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  Mandalina Festivali Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  • Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek  noktaların sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
  • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Uniteam tur  kesinlikle sorumlu değildir.
  • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
  • Turumuzun Otelleri: Belirtilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir.
  • Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda misafirlerimiz Uniteam Tur temsilcisi tarafından bilgilendirilir.
  • Müze Kart tur fiyatına dahil değildir
  • Paket Fiyatlarımız Otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

  İptal Şartları

  Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 05 gün öncesine kadar Uniteam Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.


  Vize Bilgileri