Lviv Turu Tur Programı
Kalkış Yerleri: KARAMÜRSEL OTOGAR-DEĞIRMENDERE DURAKLAR-GÖLCÜK DURAKLAR-İZMIT HALKEVI DURAĞI
PROGRAM
1. Gün:

Belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimizle İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına doğru yolculuğa başlıyoruz . Karamürsel otogar  12:30  Değirmendere duraklar 12:50 Gölcük duraklar 13:00 İzmit Perşembe pazarı 13:15 de hareket edecektir   

1.Gün:Belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimizle İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına doğru yolculuğa başlıyoruz 16:50 pegasus hava yolları ile Lviv Danylo Halytskyi Uluslararası hava limanına uçuşumuz başlıyor. Lviv'e indiğimizde bizleri karşılayan tur otobüsümüzle  Panoramik bir lviv yolculuğu  ile konaklama yapacağımız otelimize geliyoruz.Belirtilen saatte otelden ayrılıyoruz ve Genel şehir tanıtımı ile Lviv şehir merkezinde yürüyüş yapıyoruz Akşam için Meat & Justice restoranda(Eksta) olarak yemeğimizi yiyoruz.Yemek sonrası Serbest zaman dileyen misafirlerimiz yürüyüş ve cafe bistro, bar da vakit geçirebilir. ve ya dinlenmek için otele dönebilir..2. Gün:

2.Gün: Otelde alacağımız Açık büfe kahvaltı sonrası Türkçe rehber eşliğinde şehir gezisi.turlarımıza başlıyoruz Gezi esnasında grubun isteği doğrultusunda kahve molaları verilecektir.Öğle yemeği  Kryivka restoranda(Ekstra)Akşam yemeği Lviv’in meşhur Star Gorod restoranında(ekstra) Akşam 22:00 den sonra küçük şovlar ve sonrasında nezih bir gece klübü ortamıdır. İsteyen misafirler ortamı izlemek, dans etmek için gece 03:00 e kadar devam edebilirler.Dileyen misafirlerimiz Otele dönüp günün yorgunluğunu atabilirler3. Gün:

3.Gün:Otelde alacağımız Açık büfe kahvaltı sonrası belirtilen saatte özel otobüs ile ve Türkçe rehber eşliğinde Lviv çevresindeki 3 adet tarihi kale ve şatolar ziyareti.Kaleler turuna yemek ve müze giriş ücretleri dahil değildir.

 * Svirzhsky-Tseterniv kalesi

* Zolochiv kalesi

* Pidhirtsi kalesi

* Olesko kalesi Gezilerimizi bitirdikten sonra Otelimize dönüş ve Akşam yemeği için serbest zaman4. Gün:

4.Gün:Otelde alacağımız Açık büfe kahvaltı sonrası saat 12:00 da odalarımızdan ayrılıyoruz.Valizleri otelimizde bırakarak 17:15 Otelde buşuşma saatine kadar serbest zaman uçuş saatimiz 19:50. Hava alanına şehirden transfer saati 17:30 dur.

 Pegasus hava yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına varıyoruz ve bizi bekleyen otobüsümüzle Kocaeliye doğru yola çıkıyoruz siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki uniteam  gezimizde buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.

 

 ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • 3 Gece Oda Kahvaltı Otel konaklaması
 • Açık büfe Sabah Kahvaltıları
 • Uçak biletleri (Pegasus hava yolları ile gidiş ve dönüş )
 • Tüm alan transferleri ( Kocaeli –Sabiha Gökçen havalimanı gidiş ve dönüş / Lviv havalimanı Otel gidiş ve dönüş )
 • Rehber eşliğinde belirtilen tüm kültür gezileri


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • lk gün sabah kahvaltısı
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Tüm özel harcamalar
 • Otelde alınan Tüm alkollü içecekler
 • Tüm Öğlen ve Akşam Yemekleri
 • Müze giriş ücretleri


Notlar

İptal Şartları

Atatürk caddesi No:34 Karamürsel /Kocaeli
0262 454 57 57


Bu çıktı 25.08.2019 15:10 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.