Bozcaada Turu Tur Programı

BOZCAADA TATİL PAKETİ

1 Gece 2 Gün Konaklama

Çapraz Tatil Köyü Konaklamalı

Otelde Sabah ve Akşam Açık Büfe Yemekler 

Ege'nin en renkli Adasını Bizimle Keşfetmeye ne dersiniz?

#keşfetmekiçingidelim

Kalkış Yerleri: İzmit Perşembe Pazarı-Gölcük duraklar-Değirmendere duraklar-Karamürsel otogar-Yalova Ramada Otel Önü
PROGRAM
1 Gün:

Ayazma Plajı - Beylik Koyu - Bozcaada Merkezi 

Belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimizle gece yolculuğuna başlıyoruz. İzmit Perşembe pazarı 00:00  Gölcük duraklar 00:30 Değirmendere duraklar 00:45  Karamürsel otagar 01:00  Yalova Ramada Otel önü 01:20 de hareket edecek olan turumuz . BURSA – KARACABEY – BANDIRMA – ÇANAKKALE – Yol güzergahı ile Yolda vereceğimiz molaların ardından  sabah saatlerinde Geyikli İskelesine ulaşıyor ve . Aracımızla ilk feribota binip Antik dönemde İsmi Tenedos olan Bozcaada’ya ulaşıyoruz. Adaya vardığımızda dileyen misafirlerimiz serbest zaman diliminde Kahvaltı yapabilirler(ekstra) serbest zaman sonrası aracımıza binerek Bozcaada merkezden  ayrılarak otelimize ulaşıyoruz Serbest zaman .Dileyen misafirlerimiz Otelin önünden kalkan minübüsler ile  Bozcaada merkeze gidebilir  Dileyen misafirlerimiz  Eski Rum (Cumhuriyet) Mahallesini ve Türk (Alaybey) mahallesini gezebilir , alışveriş yapabilir , Bozcaada’nın meşhur reçellerini ve kurabiyelerinin ve Bozcaada üzümlerinden üretilen şarapların tadına bakabilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz. akşam yemeği otelimizde.(Çapraz Tatil Köyü)2 Gün:

Bozcaada Merkezi - Geri Dönüş Yolculuğu

Otelimizde alıcağımız  açık büfe sabah kahvaltısı sonrası otelimizden ayrılıyor Bozcaada merkeze hareket ediyoruz ve siz değerli misafirlerimize alışveriş molası vererek rehberimizin belirtmiş olduğu saattte  feribottaki yerimizi alarak Bozcaada veda edip geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakıyoruz. bir sonraki Gezimizde  görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Notlar
  • Program  zamanlamasında Hava yol vb… nedenlerle rehber gerekli görüldüğü taktirde değişiklik yapabilir
  • Doluluk nedeniyle otele öğle saatlerinde girilmesi gerekirse program öne alınabilir

İptal Şartları

Atatürk caddesi No:34 Karamürsel /Kocaeli
0262 454 57 57


Bu çıktı 25.10.2020 01:45 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.